Gamepad MS Xbox Series Electric Volt
Gamepad MS Xbox Series Electric Volt
Stoc epuizat
272,49 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Connectivity technology | Wireless |
| Headphone out | Yes |
| Device interface | Bluetooth |
| Gaming control function buttons | D-pad, Home button, Menu button, Share button |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Shoulder buttons | Yes |
| Ergonomic triggers | Yes |
| Conectivitate: | Fara Fir |
| Platforma: | Xbox |
| Culoare | Alte culori |
| Device type | Joystick |
| Gaming platforms supported | Xbox, Xbox One, Xbox Series S |
| Number of batteries supported | 2 |
| Battery type | AA |
| LED indicators | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Package type | Box |
| Harmonized System (HS) code | 95049080 |
| Ergonomic grip | Yes |
| Power source | Battery |
| Height | 177.8 mm |
| Package width | 178 mm |
| Package weight | 480 g |
| Package height | 73 mm |
| Battery life (max) | 40 h |
| Package depth | 177 mm |
| Weight | 453 g |
| Width | 152.4 mm |
| Depth | 508 mm |
| Product colour | Green, Mint colour |
| Producator | MICROSOFT |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.