Microsoft Xbox X Wireless Controller White
Microsoft Xbox X Wireless Controller White
Stoc epuizat
255,99 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Ridicare de la Easybox
Ridica din cele peste 6000 de locatii EasyBox.
Livrare in 24 - 48 de ore
Livrare prin curier
Livrare prin curier pana la adresa solicitata.
Livrare in 24 - 72 de ore
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Wireless | Da |
|---|---|
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Device interface | Bluetooth |
| Device type | Gamepad |
| Gaming control function buttons | D-pad, Home button, Menu button, Share button |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Shoulder buttons | Yes |
| Reflex vibration | Yes |
| Gaming platforms supported | Android, PC, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X, iOS |
| Conectivitate: | Cu fir/Fara Fir |
| Platforma: | Xbox |
| Culoare | Alb |
| Product colour | White |
| Number of batteries supported | 2 |
| Battery type | AA |
| Power source | Battery |
| Height | 152.4 mm |
| Battery technology | Alkaline |
| Depth | 5.8 mm |
| Battery life (max) | 40 h |
| Width | 177.8 mm |
| Producator | MICROSOFT |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
FARFURIE DESERT CERAMICA 20 CM, LEYLA, ART OF DINING, HEINNER
În stoc
Prețul inițial a fost: 18,98 lei.14,99 leiPrețul curent este: 14,99 lei. - TVA inclusSwitch 8 porturi PoE Hikvision DS-3T1310P-SI/HS prezinta 8 × 10/100
În stoc
Prețul inițial a fost: 1.648,00 lei.551,99 leiPrețul curent este: 551,99 lei. - TVA inclusLaptop HP Zbook 18 Fury G1i cu procesor Intel Core
În stoc
Prețul inițial a fost: 30.212,99 lei.25.432,99 leiPrețul curent este: 25.432,99 lei. - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.