Aruba IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
Aruba IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
4 în stoc
384,34 lei - TVA inclus
4 în stoc
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 10000 Mbit/s |
|---|---|
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Multi-mode fiber (MMF) supported | Yes |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Interface type | SFP |
| Fiber optic connector | LC |
| Maximum transfer distance | 300 m |
| SFP transceiver standard | SR |
| Data transfer rate | 10000 Mbit/s |
| Depth | 15 mm |
| Height | 56 mm |
| Width | 13 mm |
| Weight | 20 g |
| Harmonized System (HS) code | 85369010 |
| Producator | ARUBA NETWORKS |
| Garantie | 999 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.