„Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module SPEC: LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 2 km”
"Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module SPEC: LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm,
Stoc epuizat
100,65 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Switch-CM-Type | SFP |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Hot-swap | Yes |
| Maximum transfer distance | 1000 m |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Wavelength-division multiplexing (WDM) | Yes |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 1250 Mbit/s |
| Interface type | SFP |
| Single-mode fiber (SMF) supported | Yes |
| Fiber cable diameters supported (core/cladding) | 9/125 µm |
| Networking standards | IEEE 802.3z |
| Input voltage | 3.3 V |
| Tx wavelength (max) | 1550 nm |
| Rx wavelength (max) | 1310 nm |
| Multi-mode fiber (MMF) supported | No |
| Fiber optic connector | LC (UPC) |
| SFP transceiver standard | BX |
| Fiber ethernet cabling technology | 1000BASE |
| Data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Package weight | 60 g |
| Product colour | Metallic |
| Certification | CE, FCC |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 80 °C |
| Package height | 385 mm |
| Package width | 815 mm |
| Package depth | 122.5 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85369010 |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.