TP-Link, PoE Injector, IEEE 802.3af, plastic case, pocket size, plug and play
TP-Link, PoE Injector, IEEE 802.3af, plastic case, pocket size, plug
40 în stoc
Prețul inițial a fost: 125,05 lei.80,32 leiPrețul curent este: 80,32 lei. - TVA inclus
40 în stoc
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
|---|---|
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Power over Ethernet (PoE) voltage | 48 V |
| Power availability | 15.4 W |
| Dimensions (WxDxH) | 81 x 52 x 24 mm |
| Data transfer rate | N/A |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Depth | 54 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
| Package height | 65 mm |
| Height | 24 mm |
| Certification | FCC, CE |
| Width | 80.8 mm |
| Package width | 198 mm |
| Package depth | 165 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.