Acumulator APC pentru BVX1600
Acumulator APC pentru BVX1600
Stoc epuizat
Prețul inițial a fost: 333,50 lei.279,61 leiPrețul curent este: 279,61 lei. - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Operating altitude | 0 – 3048 m |
|---|---|
| Battery capacity | 7000 mAh |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Culoare | Negru |
| Tip Produs | UPS Battery |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 85% |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
| Weight | 4.3 kg |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Package weight | 1.89 kg |
| Package depth | 495 mm |
| Battery voltage | 24 V |
| Height | 151 mm |
| Doesn't contain | Mercury |
| Package height | 195 mm |
| Width | 99 mm |
| Package width | 395 mm |
| Depth | 132 mm |
| Producator | APC |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.