Acumulator APC pentru Smart-UPS® X
Acumulator APC pentru Smart-UPS® X
Stoc epuizat
1.597,39 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Non-operating altitude | 0 – 15000 m |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 36.93 |
| Culoare | Negru |
| Tip Produs | UPS Battery |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Compliance certificates | RoHS |
| Height | 89 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Package weight | 1.14 kg |
| Package height | 190 mm |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Width | 165 mm |
| Package depth | 546 mm |
| Weight | 1.04 kg |
| Battery voltage | 48 V |
| Depth | 419 mm |
| Package width | 292 mm |
| Producator | APC |
| Garantie | 12 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.