ACUMULATOR NJOY GP09122F 12V Tip VRLA AGM Terminale F2 Durata teoretica de viata in mod asteptare pana la 5 ani Cycle Use 14.4V-15.0V (-30mV/C), max. Current: 2.7A Float Use 13.5-13.8V (-20 mV/C) https://www.njoy.global/product/gp09122f?el=resources
ACUMULATOR NJOY GP09122F 12V Tip VRLA AGM Terminale F2 Durata
Stoc epuizat
85,40 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Master (outer) case width | 346 mm |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 12.4 kg |
| Master (outer) case length | 160 mm |
| Master (outer) case height | 121 mm |
| Culoare | Negru |
| Tip Produs | Altele |
| Product colour | Black |
| Weight | 2.42 kg |
| Battery technology | VRLA AGM |
| Battery voltage | 12 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Certification | CE, RoHS |
| Width | 65 mm |
| Depth | 151 mm |
| Country of origin | China |
| Battery life | 5 year(s) |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Copper, Rubber |
| Height | 94 mm |
| Producator | NJOY |
| Garantie | 12 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.