Access point AX1800 wi-fi 6 D-link, DAP-X2810, Nuclias Connect, Up to 1800 Mbps (2.4 GHz + 5 GHz), Two Internal Antennas, 1 x LAN 10/100/1000, MU-MIMO.
Access point AX1800 wi-fi 6 D-link, DAP-X2810, Nuclias Connect, Up
37 în stoc
Prețul inițial a fost: 1.112,38 lei.612,10 leiPrețul curent este: 612,10 lei. - TVA inclus
37 în stoc
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Compatibil Mesh | Da |
|---|---|
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 h |
| Input current | 2.5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| Web-based management | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna gain level (max) | 4.3 dBi |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar Porturi | 1-3 |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| Band steering | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 1800 Mbit/s |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, SSID, SSL/TLS, WPA, WPA2, WPA3 |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| DC-in jack | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Compliance certificates | CE |
| Sustainability compliance | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Certification | FCC |
| Width | 170 mm |
| Height | 28 mm |
| Depth | 170 mm |
| LED indicators | Power, Status |
| AC input voltage | 12 V |
| Power consumption (max) | 19.44 W |
| Weight | 477.4 g |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.