D-Link Access point DAP-X2850, AX3600 wi-fi 6, POE, Dual-band, 4×4 MIMO, 2.5 Gigabit Uplink, Wireless standard: 802.11ax Wi-Fi 6, Dual-band, Wireless speed: 1147 Mbps 2.4 GHz, 2402 Mbps 5 GHz, Antenna gain: 3.5 dBi for 2.4 GHz, 5.5 dBi for 5 GHz, interface: 1 x 2.5GBASE-T LAN, 1 x Gigabit Ethernet LAN.
D-Link Access point DAP-X2850, AX3600 wi-fi 6, POE, Dual-band, 4×4
Stoc epuizat
2.893,99 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Ridicare de la Easybox
Ridica din cele peste 6000 de locatii EasyBox.
Livrare in 24 - 48 de ore
Livrare prin curier
Livrare prin curier pana la adresa solicitata.
Livrare in 24 - 72 de ore
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Compatibil Mesh | Da |
|---|---|
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| USB 2.0 ports quantity | |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 h |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Output voltage | 12 V |
| MAC address filtering | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Output current | 2.5 A |
| Antenna gain level (max) | 5.5 dBi |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar Porturi | 1-3 |
| Antennas quantity | 4 |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Automatic channel selection | Yes |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| Wireless isolation | Yes |
| Number of SSID supported | 16 |
| Wi-Fi roaming | Yes |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Service Set Identifier (SSID) features | SSID broadcast, SSID broadcast on/off |
| IGMP snooping | Yes |
| Auto Wireless Distribution System (WDS) | Yes |
| Command-line interface (CLI) | Yes |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 1147 Mbit/s |
| Management protocols | SNMP (v1, v2c, v3), Telnet, SSH, SSL |
| Viteza Transport | N/A |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| DC-in jack | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Compliance certificates | CE |
| Sustainability compliance | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Housing material | Plastic |
| Certification | FCC |
| LED indicators | Power, Status |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| Depth | 212.4 mm |
| Power consumption (max) | 19.44 W |
| Frequency band | 2.4 – 2.483, 5.15 – 5.35, 5.47 – 5.85 GHz |
| Width | 212.4 mm |
| Height | 46.7 mm |
| Weight | 763.8 g |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
FARFURIE DESERT CERAMICA 20 CM, LEYLA, ART OF DINING, HEINNER
În stoc
Prețul inițial a fost: 18,98 lei.14,99 leiPrețul curent este: 14,99 lei. - TVA inclusSwitch 8 porturi PoE Hikvision DS-3T1310P-SI/HS prezinta 8 × 10/100
În stoc
Prețul inițial a fost: 1.648,00 lei.551,99 leiPrețul curent este: 551,99 lei. - TVA inclusAll-in-One Consumer Lenovo IdeaCentre AIO 27AKP10 cu procesor AMD Ryzen
În stoc
Prețul inițial a fost: 5.062,99 lei.4.576,99 leiPrețul curent este: 4.576,99 lei. - TVA inclusSSD Adata SU650, 256GB, 2.5", SATA III
În stoc
Prețul inițial a fost: 847,99 lei.281,99 leiPrețul curent este: 281,99 lei. - TVA inclusHDD Extern WD Elements, 6TB, 3.5", negru, USB 3.0
În stoc
Prețul inițial a fost: 1.994,00 lei.1.129,99 leiPrețul curent este: 1.129,99 lei. - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.