Lifecycle
- Obsolete Date 31-12-2099
- End of support date 31-12-2104
Specifications
- Weight 50 gm
- Product dimensions (imperial) 5.0 x 6.0 x 2.5 in
- Product dimensions (metric) 12.7 x 15.24 x 6.35 cm
- Weight 1.6 oz
Quickspecs
Overview
.
Stoc epuizat
55,91 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
To pick up today
Free
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
.
| Compatibility | Instant On AP22 |
|---|---|
| Weight | 50 g |
| Height | 63.5 mm |
| Width | 127 mm |
| Product type | WLAN access point mount |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Depth | 152.4 mm |
| Producator | ARUBA NETWORKS |
| Garantie | 12 |
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclusStoc epuizat
59,98 lei - TVA inclusStoc epuizat
59,98 lei - TVA inclusStoc epuizat
59,98 lei - TVA inclusNu aveți încă un cont?
Creați un cont
Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.