Range extender AX1800 wi-fi D-link, DAP-X1860, WI-FI 6, 1800MBps (2.4GHz + 5 GHz), 2 antene interne, 1 x LAN 10/100/1000, Wi-Fi Mesh, MU-MIMO.
Range extender AX1800 wi-fi D-link, DAP-X1860, WI-FI 6, 1800MBps (2.4GHz
Stoc epuizat
566,35 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Interna |
| Ethernet LAN data rates | 100,1000 Mbit/s |
| Reset button | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Antennas quantity | 2 |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar Porturi | 1-3 |
| WPS push button | Yes |
| Wi-Fi data rate (max) | 1200 Mbit/s |
| Operating temperature (transmitter) | 10 – 90 °C |
| Security algorithms | WPA2, WPA3 |
| Mounting type | Wall |
| Maximum transfer distance | 185 m |
| Modulation | OFDM, QAM |
| Included power plug types | EU |
| Storage temperature (transmitter) | 5 – 95 °C |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Depth | 75 mm |
| LED indicators | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 70 °C |
| Width | 60 mm |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Height | 16.5 mm |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Certification | FCC, IC, CE |
| Power consumption (max) | 9.7 W |
| Weight | 293 g |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.