| Caracteristici | |
| Port Retea |
1x RJ-45
|
| Viteza de transfer |
10/100/1000 Mbps
|
| Standarde IEEE 802.11 |
802.11 b/g/n/ac
|
| Rata transfer |
1300 Mbps max.
|
| Frecventa |
2.4, 5 GHz
|
| Dual Band |
Da
|
| Antena |
Extern
|
| Putere antena |
<20dBm(2.4GHz)
<23dBm(5GHz) |
| Caracteristici Wireless | |
| Securitate wireless |
64/128-bit WEP
WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Caracteristici Tehnice | |
| Dimensiuni |
163 x 76.4 x 66.5 mm
|
Range Extender TP-Link RE450, AC1750, Gigabite, Mod High Speed
40 în stoc
Prețul inițial a fost: 403,67 lei.248,09 leiPrețul curent este: 248,09 lei. - TVA inclus
40 în stoc
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Frequency band | DualBand |
|---|---|
| Wi-FI | Yes |
| Wireless-Speed | 1750Mbps |
| WR-LAN-Ports | 1 |
| USB Port | No |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Antena | Externa |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac compatibility | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Reset button | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Antennas quantity | 3 |
| Antenna type | External |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 5 – AC |
| Numar Porturi | 1-3 |
| WPS push button | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS |
| Data transfer rate | 1750 Mbit/s |
| Wi-Fi data rate (max) | 1750 Mbit/s |
| SSID Broadcast | Yes |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Quick start guide | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 230 g |
| LED indicators | Yes |
| Height | 163 mm |
| On/off switch | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 30 °C |
| Package height | 86 mm |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Package weight | 350 g |
| Power consumption (max) | 9 W |
| Certification | CE, FCC |
| Package depth | 125 mm |
| Package width | 202 mm |
| Depth | 66.5 mm |
| Width | 76.4 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.