TP-LINK ACCESS POINT EAP215-BRIDGE KIT 5 GH 867 Mbps Long-Range Indoor/Outdoor, Interfata: 3x Gigabit Ethernet Ports, Alimentare: 12V DC / 24V Passive PoE, alimentatr inclus, dimensiuni: 224 × 79 × 60 mm, 2 x 2 antene interne, Weatherproof: IP65, Kit montare stalp inclus, Acoperire: 5000m, Standarde wireless: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Rata semnal: 5 GHz: Up to 867 Mbps.
TP-LINK ACCESS POINT EAP215-BRIDGE KIT 5 GH 867 Mbps Long-Range
22 în stoc
Prețul inițial a fost: 1.312,69 lei.730,05 leiPrețul curent este: 730,05 lei. - TVA inclus
22 în stoc
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| AP-Type | Managed |
|---|---|
| WiFi-Standard | a/b/g |
| WiFi-Frequency | 5-GHz |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| USB 2.0 ports quantity | |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| Polarization | Dual polarization |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Antenna type | Internal |
| 2.4 GHz | No |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Passive PoE |
| BeamForming | Yes |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Band | Single – Band |
| Numar Porturi | 1-3 |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 867 Mbit/s |
| Antenna features | Integrated antenna |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Rate limiting | Yes |
| DC voltage range | 12 V |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Security algorithms | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antenna direction type | Directional |
| Antenna gain level (max) | 11 dBi |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Quick start guide | Yes |
| Height | 60 mm |
| Width | 224 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| Operating temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Depth | 7.9 mm |
| Placement | Pole |
| Weight | 330.9 g |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.