Ubiquiti U7-PRO WI-FI 7 Wall Access Point, Dimensiuni: 150 x 103 x 36 mm, Polycarbonat, aluminiu, Interfata: 1 x 1/2.5 GbE RJ45 port, Alimentare PoE+, Standarde wireless: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (WiFi 6/6E, WiFi 7), 300+ clienti. Tri-band 2.4 GHz 688 Mbps, 5 GHz 4300 Mbps, 6 GHz 5700 Mbps
Ubiquiti U7-PRO WI-FI 7 Wall Access Point, Dimensiuni: 150 x
Stoc epuizat
1.804,99 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Ridicare de la Easybox
Ridica din cele peste 6000 de locatii EasyBox.
Livrare in 24 - 48 de ore
Livrare prin curier
Livrare prin curier pana la adresa solicitata.
Livrare in 24 - 72 de ore
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| AP-Type | Managed |
|---|---|
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Interna |
| WiFi-Standard | be |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Band | Triple – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 7 – BE |
| Numar Porturi | 1-3 |
| Antenna gain level (max) | 6 dBi |
| Rate limiting | Yes |
| Security algorithms | PPSK, WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2, WPA3 |
| DC voltage range | 44 – 57 V |
| 6 GHz | Yes |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 5700 Mbit/s |
| Recommended usage | Indoor |
| Throughput data rate | 5764 Mbit/s |
| Spatial streams | 6 |
| Viteza Transport | N/A |
| Product colour | White |
| Weight | 580 g |
| Depth | 150 mm |
| Sustainability compliance | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Housing material | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Placement | Wall |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC) |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Width | 103 mm |
| Height | 36 mm |
| Frequency band | 2.4 – 6 GHz |
| Power consumption (max) | 2.2 W |
| Producator | UBIQUITI |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
FARFURIE DESERT CERAMICA 20 CM, LEYLA, ART OF DINING, HEINNER
În stoc
Prețul inițial a fost: 18,98 lei.14,99 leiPrețul curent este: 14,99 lei. - TVA inclusSwitch 8 porturi PoE Hikvision DS-3T1310P-SI/HS prezinta 8 × 10/100
În stoc
Prețul inițial a fost: 1.648,00 lei.551,99 leiPrețul curent este: 551,99 lei. - TVA inclusPlaca Video SAPPHIRE AMD RADEON NITRO+ RX 9070 XT GDDR6
În stoc
Prețul inițial a fost: 5.626,98 lei.4.249,99 leiPrețul curent este: 4.249,99 lei. - TVA inclusCLESTE UNIVERSAL SERVIRE VOX 34.5×3.5 CM, VANORA HOME
În stoc
Prețul inițial a fost: 14,99 lei.11,99 leiPrețul curent este: 11,99 lei. - TVA inclusCasti Baseus Bowie WM02 TWS, wireless, bluetooth 5.3, microfon
În stoc
Prețul inițial a fost: 120,99 lei.77,98 leiPrețul curent este: 77,98 lei. - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.