UBIQUITI UISP-R GIGABIT POE ROUTER pentru aplicatii MicroPOP, interfata: 8 x 10/1001000, 1 x 1G SFP, Procesor: Dual-core 880 MHz, MIPS1004Kc , Memorie: 512 Mb, Flash: 512Mb, Consum 10W, Passive POE 27VDC.
UBIQUITI UISP-R GIGABIT POE ROUTER pentru aplicatii MicroPOP, interfata: 8
Stoc epuizat
1.335,05 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Compatibil Mesh | Nu |
|---|---|
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Ethernet WAN | Yes |
| SIM card slot | No |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| Internal memory | 512 MB |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| SFP WAN | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 8 |
| Processor model | MIPS 1004Kc |
| Processor frequency | 880 MHz |
| Flash memory | 512 MB |
| Band | N/A |
| Antena | N/A |
| Output voltage | 24 – 28 V |
| Output current | 4.4 A |
| Installed SFP modules quantity | 1 |
| Numar Porturi | 7+ |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Quick start guide | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Product colour | White |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 50 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Depth | 95 mm |
| Manual | Yes |
| Height | 29 mm |
| Certification | CE, FCC, IC |
| Weight | 600 g |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 8 |
| Power consumption (typical) | 10 W |
| Power source type | DC, PoE |
| LED indicators | Activity, LAN, Link, PoE, Power, Speed, WAN, WLAN |
| Width | 210.4 mm |
| Producator | UBIQUITI |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.