Ubiquiti UniFi EXPRESS UX AP WIFI 6, Bluetooth, Dual-Band acoperire: 140 M2, Dimensiuni: 98 x 98 x 30 mm, Greutate: 302g, Interfata: 1 x GbE RJ45, 1 x GbE RJ45, Alimentare: USB type C, Dual band : 2.4 GHz 573.5 Mbps, 5 Ghz: 2.4 Gbps, 2 antene interne + o antena interna bluetooth.
Ubiquiti UniFi EXPRESS UX AP WIFI 6, Bluetooth, Dual-Band acoperire:
Stoc epuizat
1.030,01 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| USB Port | Yes |
|---|---|
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Interna |
| Plug and Play | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenna type | 2×2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| USB charging port | Yes |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Output current | 3 A |
| Output voltage | 5 V |
| Reset button | Yes |
| Ethernet WAN | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| DSL WAN | No |
| SIM card slot | No |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| Guest access | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Antenna design | Internal |
| Antennas quantity | 3 |
| WAN connection type | RJ-45 |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar Porturi | 1-3 |
| Maximum Tx power (2.4 GHz) | 22 dBmW |
| Maximum Tx power (5 GHz) | 25 dBmW |
| Number of data streams | 2×2 |
| Security algorithms | IPSec, WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2, WPA3 |
| Antenna gain level (max) | 5.15 dBi |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 60 |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Bluetooth | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Product colour | White |
| Built-in display | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Depth | 98 mm |
| Sustainability compliance | Yes |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 45 °C |
| Height | 30 mm |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Product type | Tabletop router |
| Width | 98 mm |
| Power consumption (typical) | 10 W |
| Power source type | AC, DC |
| Weight | 302 g |
| Producator | UBIQUITI |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.