UBIQUITI Unifi6 Enterprise Access Point, U6-ENTERPRISE, Tri-Band WIFI6, 2.4 GHz 573.5 Mbp, antenna 3.2dbi, 5 GHz 4.8 Gbps, antenna 5.3dbi, 6 Ghz 4.8Gpbs , antenna 6dbi, standard wireless: 802.11a/b/g WiFi 4/WiFi 5/WiFi 6/WiFi 6E, 600+ clienti, interfa management- Bluetooth,retea, alimentare:POE, dimensiuni: Ø220 x 48.1 mm, greutate:960g.
UBIQUITI Unifi6 Enterprise Access Point, U6-ENTERPRISE, Tri-Band WIFI6, 2.4 GHz
Stoc epuizat
2.516,58 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| AP-Type | Managed |
|---|---|
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
| WiFi-Standard | a/b/g |
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Interna |
| MIMO | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Band | Triple – band |
| Numar Porturi | 1-3 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antenna gain level (max) | 6 dBi |
| Wireless isolation | Yes |
| Dynamic Frequency Selection (DFS) | Yes |
| Security algorithms | WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2, WPA3 |
| 6 GHz | Yes |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 4800 Mbit/s |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Viteza Transport | N/A |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Compliance certificates | CE |
| LED indicators | Yes |
| Housing material | Aluminium, Plastic |
| Weight | 960 g |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Width | 220 mm |
| AC input voltage | 44 – 57 V |
| Power consumption (max) | 2.2 W |
| Height | 48.1 mm |
| Producator | UBIQUITI |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.