UBIQUITY U6+ WIFI6 ACCESS POINT, Dual-Band, interfata: GbE RJ45 port, Alimentare: POE, Consum maxim: 9W, MIMO 2 x 2, viteza wireless; 2.4Ghz: 573.5 Mbps, 5Ghz: 2402 Mbps, Standarde Wireless: 802.11a/b/g, WiFi 4/WiFi 5/WiFi 6, Clienti: 300+, dimensiuni: Ø160 x 33 mm, 413g.
UBIQUITY U6+ WIFI6 ACCESS POINT, Dual-Band, interfata: GbE RJ45 port,
24 în stoc
Prețul inițial a fost: 837,99 lei.521,99 leiPrețul curent este: 521,99 lei. - TVA inclus
24 în stoc
Ridicare de la Easybox
Ridica din cele peste 6000 de locatii EasyBox.
Livrare in 24 - 48 de ore
Livrare prin curier
Livrare prin curier pana la adresa solicitata.
Livrare in 24 - 72 de ore
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| AP-Type | Managed |
|---|---|
| WiFi-Standard | ac |
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Interna |
| MIMO | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Numar Porturi | 1-3 |
| 6 GHz | No |
| DC voltage range | 44 – 57 V |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 573.5 Mbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q |
| Number of users | 300 user(s) |
| Maximum indoor range | 139.35 m |
| Transmitting power | 23 dBmW |
| Security algorithms | WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA3-Enterprise |
| Internal RJ-45 ports quantity | 1 |
| Antenna gain level (max) | 5.4 dBi |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Height | 33 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Width | 160 mm |
| LED indicators | Yes |
| Housing material | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Depth | 160 mm |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Placement | Ceiling |
| Power consumption (max) | 9 W |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Certification | IC |
| Weight | 338 g |
| Producator | UBIQUITI |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
FARFURIE DESERT CERAMICA 20 CM, LEYLA, ART OF DINING, HEINNER
În stoc
Prețul inițial a fost: 18,98 lei.14,99 leiPrețul curent este: 14,99 lei. - TVA inclusSwitch 8 porturi PoE Hikvision DS-3T1310P-SI/HS prezinta 8 × 10/100
În stoc
Prețul inițial a fost: 1.648,00 lei.551,99 leiPrețul curent este: 551,99 lei. - TVA inclusProiector Epson CO-FH02, 3LCD, 3.000 lumeni/ 2.000 lumeni Ecomode, FHD,
În stoc
2.592,99 lei - TVA inclusProtectie Microfon HP HyperX
În stoc
Prețul inițial a fost: 198,98 lei.166,99 leiPrețul curent este: 166,99 lei. - TVA inclusCablu Lemontti Fast Charge Type-C la Type-C, PD, 100W, lungime
În stoc
Prețul inițial a fost: 40,99 lei.28,99 leiPrețul curent este: 28,99 lei. - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.