Wireless Access point D-Link DAP-3666, 2xLAN Gigabit, AC1200, 4 anteneinterne 12dBi, OUTDOOR, PoE 802.3ac wireless, IP67, Wall / Pole mount,AC / Wireless Client / Telnet / HTTP / Traffic control / SNMP / APArray, fara alimentator sau alimentator POE, Acces la programul WIFI4EU.
Wireless Access point D-Link DAP-3666, 2xLAN Gigabit, AC1200, 4 anteneinterne
Stoc epuizat
2.889,76 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Compatibil Mesh | Nu |
|---|---|
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Cable lock slot | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 h |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| WAN connection | Ethernet (RJ-45) |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Antennas quantity | 2 |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Numar Porturi | 1-3 |
| Antenna features | Integrated antenna |
| Antenna gain level (max) | 6 dBi |
| 6 GHz | No |
| Number of SSID supported | 16 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3af |
| DC voltage range | 48 V |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 1200 Mbit/s |
| Transmitting power | 26 dBmW |
| Security algorithms | 64-bit WEP, SSID, 128-bit WEP |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| DC-in jack | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -30 – 65 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Height | 240 mm |
| LED indicators | Power |
| Depth | 50 mm |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Width | 277 mm |
| Frequency band | 2.4 – 5 GHz |
| Power consumption (max) | 10.5 W |
| Placement | Pole |
| Certification | FCC, IC, CE, UL, Wi-Fi Certified, Wi-Fi Certified Passpoint |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 60 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.