ZYXEL NWA90BEPRO-EU0102F
ZYXEL NWA90BEPRO-EU0102F
8 în stoc
Prețul inițial a fost: 874,00 lei.696,98 leiPrețul curent este: 696,98 lei. - TVA inclus
8 în stoc
Ridicare de la Easybox
Ridica din cele peste 6000 de locatii EasyBox.
Livrare in 24 - 48 de ore
Livrare prin curier
Livrare prin curier pana la adresa solicitata.
Livrare in 24 - 72 de ore
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Antena | Interna |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| USB 2.0 ports quantity | |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Output current | 1.5 A |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Band | Triple – band |
| Numar Porturi | 1-3 |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| DC voltage range | 12 V |
| Antenna gain level (max) | 3 dBi |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Auto Wireless Distribution System (WDS) | Yes |
| Fast roaming | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000,2500 Mbit/s |
| Input current | 0.3 A |
| 6 GHz | Yes |
| Security algorithms | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 5764 Mbit/s |
| AC adapter included | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Width | 150 mm |
| Height | 35 mm |
| Depth | 150 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 95% |
| Cloud-managed | Yes |
| Package height | 60 mm |
| Placement | Ceiling |
| Weight | 412 g |
| Package width | 244 mm |
| Package depth | 168 mm |
| Package weight | 785 g |
| Producator | ZYXEL |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
FARFURIE DESERT CERAMICA 20 CM, LEYLA, ART OF DINING, HEINNER
În stoc
Prețul inițial a fost: 18,98 lei.14,99 leiPrețul curent este: 14,99 lei. - TVA inclusSwitch 8 porturi PoE Hikvision DS-3T1310P-SI/HS prezinta 8 × 10/100
În stoc
Prețul inițial a fost: 1.648,00 lei.551,99 leiPrețul curent este: 551,99 lei. - TVA inclusOALA CERAMICA CU CAPAC 12×11 CM, 2 L, NICOLAI TAND,
În stoc
Prețul inițial a fost: 94,99 lei.76,99 leiPrețul curent este: 76,99 lei. - TVA inclusCablu USB-C(M) USB-A(M) 2.0 1 m albastru Premium 5A
În stoc
Prețul inițial a fost: 13,99 lei.9,99 leiPrețul curent este: 9,99 lei. - TVA inclusSosete Antider TPR 19/11.2cm USK-2-19
În stoc
Prețul inițial a fost: 11,99 lei.8,99 leiPrețul curent este: 8,99 lei. - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.