INSTA360 Charger for X3 Batteries, 1x USB-C
INSTA360 Charger for X3 Batteries, 1x USB-C
Stoc epuizat
396,54 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| ACC-Type | OTHER |
|---|---|
| Output current | 3 A |
| Output voltage | 12 V |
| Battery capacity | 1800 mAh |
| Brand compatibil: | Insta360 |
| Tip accesoriu | Camera battery charger |
| Culoare | Negru |
| Suitable for | Action sport camera battery |
| Power protection features | Overcharge |
| Compatible products | X3 |
| Charging voltage | 4.4 V |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height | 34 mm |
| Built-in display | No |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Compliance certificates | CE |
| Sustainability compliance | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Country of origin | China |
| Number of batteries supported | 3 |
| Brand compatibility | Insta360 |
| Battery recharge time | 1.3 h |
| Batteries included | No |
| Battery voltage | 3.85 V |
| Certification | FCC |
| Width | 84 mm |
| Depth | 85.5 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8504409999 |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 35 mm |
| Weight | 150 g |
| Package weight | 150 g |
| Package width | 85 mm |
| Producator | INSTA360 |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.