- Utilizati ca suport pentru camera pentru motociclism, MTB, schi sau orice sport care foloseste o casca;
- Compatibilitate: ONE X2, ONE R, GO 2, ONE X, ONE;
- Montati oriunde pe casca, ideal ca suport pentru casca pentru perspective unice 360;
- Fotografiile 360 elimina automat extensia din fotografie, oferind perspective asemanatoare unei drone;
- Proiectat pentru casca ta. Montati cu o baza dreapta sau curba;
- GO 2 trebuie asamblat cu adaptorul de montare cu actiune.
ONER helmet mount bundle Insta360, material: plastic, culoare:neagra
Stoc epuizat
169,80 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Brand compatibil: | Insta360 |
|---|---|
| Tip accesoriu | Camera mount |
| Culoare | Negru |
| Mountable on | Bicycle helmet |
| Mounting type | Adhesive |
| Recommended activity | Cycling, Hiking, Tourism, Universal, Water sports, Winter sports |
| Compatibility | X4 Insta360 Ace Pro Insta360 Ace GO 3 X3 ONE RS (Twin/4K) GO 2 ONE X2 ONE R ONE X ONE |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Brand compatibility | Insta360 |
| Weight | 250 g |
| Package weight | 250 g |
| Package width | 96 mm |
| Package height | 47 mm |
| Package depth | 145 mm |
| Product type | Camera mount |
| Commodity code | 7326909890 |
| Producator | INSTA360 |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.