Body Aparat foto SONY Alphat 7C II Mirrorless, 33 MP, ISO 100-51.200 (Extins: 50-204.800), 1/8000s, 4K @59.94, SD/x1 Micro-HDMI/x1 USB-C, Rafala 10 cps, WiFi/Bluetooth, Senzor CMOS Exmor, Montura Sony FE, Argintiu
Body Aparat foto SONY Alphat 7C II Mirrorless, 33 MP,
Stoc epuizat
12.276,91 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Dimensiune display | peste 3.1 inch |
| Format Video | 4K |
| Rezolutie senzor | peste 20 MP |
| Tip mirrorless | Body |
| Wi-FI | Da |
| Sensor type | Exmor R CMOS |
| Image stabilizer | Yes |
| Auto Focus (AF) points | 759 |
| ISO sensitivity (min) | 100 |
| Light exposure correction | ± 5EV (1/2EV; 1/3EV step) |
| Number of measurement zones | 1200 |
| Camera shutter type | Electronic, Mechanical |
| Video recording | Yes |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Audio system | stereo |
| Compatible memory cards | SD |
| Memory slots | 1 |
| Display | TFT |
| Touchscreen | Yes |
| Display diagonal | 7.62 cm (3) |
| Display diagonal (metric) | 7.5 cm |
| Viewfinder type | Electronic |
| Viewfinder screen size | 0.39 |
| Viewfinder technology | OLED |
| Viewfinder resolution (approx.) | 2359296 pixels |
| PictBridge | No |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB connector | USB Type-C |
| HDMI connector type | Micro |
| Microphone in | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Bluetooth version | 4.2 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Tripod mounting supported | Yes |
| Dioptre correction | Yes |
| Diopter adjustment (D-D) | -4 – 3 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Camera type | MILC Body |
| Image sensor aspect ratio | 3:2 |
| Image stabilizer location | Camera body |
| Sensor format | Full-frame |
| Sensor shift IS | Yes |
| Sensor shift IS number of stops (max) | 7 |
| Focus adjustment | Auto/Manual |
| Auto Focus (AF) object detection | Aircraft, Animal, Bird, People, Train, Vehicle |
| Auto Focus (AF) points selection | Auto |
| Light exposure modes | Auto, Manual |
| Fastest camera shutter speed | 1/8000 s |
| Slowest camera shutter speed | 3600 s |
| Motion JPEG frame rate | 59.94 fps |
| Voice recording | Yes |
| Display resolution | 1036800 dot |
| Shooting modes | Auto, Manual, Program |
| Contrast adjustment | Yes |
| Camera playback | Movie, Single image |
| Product colour | Black, Silver |
| Battery technology | Lithium |
| Battery capacity | 2280 mAh |
| Battery type | NP-FZ100 |
| Number of batteries supported | 1 |
| Width | 124 mm |
| Depth | 63.4 mm |
| Flip-out screen | Yes |
| ISO sensitivity (max) | 204800 |
| Megapixel (approx.) | 33 MP |
| Total megapixels | 34.1 MP |
| Image sensor size (W x H) | 35.9 x 23.9 mm |
| Maximum image resolution | 7008 x 4672 pixels |
| Still image resolution(s) | 7008 x 4672, 4608 x 3072, 3504 x 2336 |
| Video resolutions | 3840 x 2160 pixels |
| Auto-tracking | Yes |
| Weight | 429 g |
| Auto focusing (AF) modes | Continuous Auto Focus, Multi Point Auto Focus |
| ISO sensitivity | 100, 12800, 51200, 102400, 204800 |
| Height | 711 mm |
| Image formats supported | HEIF, JPEG, Raw |
| Producator | SONY |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.