Cabiner Spacer 19″ 4U, montare pe perete, 515 x 450 mm, sticla decurizata, otel 1.5mm, sarcina maxima 100kg
CABINET 19″ SPACER 6U 500x400mm, fixare pe perete, Flatpack (dezasamblat),
277,57 lei - TVA inclus
CABINET 19″ SPACER 12U, fixare pe perete, Flatpack (dezasamblat), Black,
503,31 lei - TVA inclus
Cabiner Spacer 19" 4U, montare pe perete, 515 x 450
Stoc epuizat
373,15 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Rack capacity | 4U |
|---|---|
| Capacitate Rack: | 4U |
| Forma: | Perete |
| Culoare | Negru |
| Adacime | intre 10 si 500 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 1-10u |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| Protectie cabinet | IP20 |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 450 mm |
| Height | 225 mm |
| Wall mountable | Yes |
| Housing material | Tempered glass |
| Width | 515 mm |
| Producator | SPACER |
| Garantie | 12 |
Recenzii
Evaluat la 0 din 5
0 recenzii
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Cabiner Spacer 19" 4U, montare pe perete, 515 x 450” Anulează răspunsul
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.