Rack de perete Triton sectiune simpla 12U 600mm adancime usa sticla panouri laterale fixe, sectiuni acces cabluri sus/jos/spate securizare cu cheie, 1 pereche montanti reglabili IP30 gri
Raft mobil Triton 650mm max.45kg, negru
433,14 lei - TVA inclus
Rack de perete Triton sectiune simpla 9U 600mm adancime usa
859,20 lei - TVA inclus
Rack de perete Triton sectiune simpla 12U 600mm adancime usa
Stoc epuizat
932,40 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Capacitate Rack: | 12U |
|---|---|
| Forma: | Perete |
| Culoare | Gri |
| Adacime | intre 501 si 999 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 10-25u |
| Maximum weight capacity | 30000 kg |
| Rack capacity | 12U |
| Dimensions (WxDxH) | 600 x 595 x 635 mm |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| Cabinet-Depth | 600-mm |
| Cabinet-Type | Fixed |
| Cabinet-Width | 600-mm |
| Cabinet-Color | Grey |
| Protectie cabinet | IP30 |
| Cabinet-Height | 12U |
| Product colour | White |
| Weight | 25.5 kg |
| Producator | TRITON |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Evaluat la 0 din 5
0 recenzii
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Rack de perete Triton sectiune simpla 12U 600mm adancime usa” Anulează răspunsul
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.