Rack de podea 19 Triton 22U 600x800mm usa fata sticla panouri laterale/spate detasabile sectiuni pentru ventilatie activa, sectiuni acces cabluri sus/jos/spate IP20 gri
TRITON ACCESORII PANOU ILUMINAT
193,19 lei - TVA inclus
Rack de podea 19 Triton 22U 600x600mm usa fata sticla
2.016,32 lei Prețul inițial a fost: 2.016,32 lei.1.896,34 leiPrețul curent este: 1.896,34 lei. - TVA inclus
Rack de podea 19 Triton 22U 600x800mm usa fata sticla
Stoc epuizat
2.235,95 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Cable management | Yes |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Adacime | intre 501 si 999 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 10-25u |
| Forma: | Podea |
| Capacitate Rack: | 22U |
| Rack capacity | 22U |
| Rack rails | Yes |
| Maximum weight capacity | 800 kg |
| Removable side panels | Yes |
| Inner width | 49.7 cm |
| Inner height | 97.8 cm |
| Protectie cabinet | IP20 |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Width | 600 mm |
| Depth | 800 mm |
| Height | 1080 mm |
| Weight | 50.6 kg |
| Package weight | 6.04 kg |
| Producator | TRITON |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Evaluat la 0 din 5
0 recenzii
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Rack de podea 19 Triton 22U 600x800mm usa fata sticla” Anulează răspunsul
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.