Webcam Razer Kiyo HD 720p, Image resolution: 4 Megapixels, Still Image Resolution: 2688×1520, 720p up to 60fps, microfon, USB, Cable Length: 1.5 meters braided cable, Compatible with Open Broadcaster Software and Xspli
Webcam Razer Kiyo HD 720p, Image resolution: 4 Megapixels, Still
Stoc epuizat
367,05 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Interfata | USB 2.0 |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Number of microphones | 1 |
| Auto focus | Yes |
| Camera HD type | Full HD |
| Supported video modes | 360p, 480p, 720p, 1080p |
| 3D | Yes |
| Videoconferinta | Nu |
| Telecomanda | Nu |
| Photo feature | Yes |
| Mounting type | Clip/Stand |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Interface | USB |
| Package volume | 420 cm³ |
| Minimum RAM | 500 MB |
| Inregistrare Video | N/A |
| Rezolutie video | HD |
| Microfon | Da |
| Rezolutie | Intre 2.1MP si 4MP |
| Built-in microphone | Yes |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Maximum frame rate | 60 fps |
| Megapixel (approx.) | 4 MP |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Depth | 6.9 mm |
| Country of origin | China |
| Width | 69 mm |
| Cable length | 1.5 m |
| Quantity | 1 |
| Package width | 175 mm |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 75 mm |
| Weight | 390 g |
| Video formats supported | YUY2 |
| Package weight | 439 g |
| Maximum video resolution | 2688 x 1520 pixels |
| Maximum image resolution | 2688 x 1520 pixels |
| Still image resolution(s) | 2688 x 1520 |
| Minimum illumination | 10 lx |
| Height | 0.48 mm |
| Harmonized System (HS) code | 9006990000 |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.