Carcasa CORSAIR 6500D Airflow Tempered Glass Super Mid-Tower, White E- ATX, Cooling Layout: Front 3x120mm sau 2x140mm, Top: 3x120mm sau 3x140mm, Side: 3x120mm, Bottom: 3x120mm sau 3x140mm, Rear: 1x120mm sau 1x140mm, Expansion Slots 8, 2x 2.5″ SSD 2x 3.5″ HDD, no psu included
Carcasa CORSAIR 6500D Airflow Mid Tower ALB
Stoc epuizat
1.249,64 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Front-USB_Audio | Yes |
|---|---|
| USB 2.0 ports quantity | |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | |
| Audio output | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Audio input | Yes |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Tip carcasa | Mid Tower |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Da |
| Form factor | Midi Tower |
| Number of 5.25 bays | |
| Supported HDD sizes | 2.5,3.5 |
| Side window | Yes |
| Liquid cooling capability | Yes |
| Maximum graphics card length | 40 cm |
| Number of 3.5 bays | 3 |
| Front radiator sizes supported | 120,140,240,280,360 mm |
| Maximum CPU cooler height | 19 cm |
| Maximum PSU length | 22.5 cm |
| Number of 2.5 bays | 3 |
| Number of expansion slots | 11 |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX, ATX, E-ATX |
| Product colour | White |
| Width | 328 mm |
| Weight | 16.9 kg |
| Depth | 481 mm |
| Height | 49.6 mm |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.