Carcasa Lian Li O11 Air Mini Mid-Tower Tempered Glass negru, PCI-Slots 5, 7, Preinstalled fans 1x 120 mm, 2x 140 mm
Carcasa Lian Li O11 Air Mini Mid-Tower NEGRU
Stoc epuizat
741,25 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Power supply included | Yes |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Audio output | Yes |
| On/off button | Yes |
| Number of 3.5 bays | 2 |
| Audio input | Yes |
| Illumination | Yes |
| Reset button | Yes |
| ATX power connector (20+4 pin) | Yes |
| Tip carcasa | Mid Tower |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Da |
| Supported motherboard form factors | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Number of expansion slots | 7 |
| Illumination location | Case fans |
| Anti-dust filter | Yes |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Supported HDD sizes | 2.5,3.5 |
| Side window | Yes |
| Maximum CPU cooler height | 17 cm |
| Front fans diameters supported | 120,140 mm |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Top radiator sizes supported | 240,280 mm |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Side fans diameters supported | 120 mm |
| Maximum PSU length | 20 cm |
| Number of bottom fans supported (max) | 2 |
| Number of 2.5 bays | 6 |
| Number of front fans supported (max) | 2 |
| Front fans installed | 2x 140 mm |
| Number of side fans supported (max) | 2 |
| Side radiator sizes supported | 240 mm |
| Rear radiator sizes supported | 240,280 mm |
| Material | Aluminium, Tempered glass |
| Maximum graphics card length | 36.2 cm |
| Power supply location | Side |
| Front radiator sizes supported | 240,280 mm |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX, ATX, E-ATX |
| Height | 384 mm |
| Width | 288 mm |
| Depth | 400 mm |
| Top fans diameters supported | 120, 140 mm |
| Bottom fans diameters supported | 120, 140 mm |
| Producator | LIAN LI |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.