Carcasa PC Lian Li LANCOOL 205M MESH Micro-ATX, Tempered Glass, 2×140 mm preinstalled fans, 4 expansion slots, black
Carcasa PC Lian Li LANCOOL 205M MESH Micro-ATX
Stoc epuizat
447,39 lei - TVA inclus
Stoc epuizat
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-3 Days
Free
Warranty 1 year
Free 30-Day returns
Primești ajutor pentru achizitii și configurare.
Suport Tehnic
Procesăm rapid comenzile și livrăm prin curier sau în puncte EasyBox.
Transport Rapid
Ai drept de retur în termen de 30 de zile calendaristice.
Retur 30 zile
Transport gratuit pentru comenzile de peste 800 lei.
Transport Gratuit
Poți plăti produsul în rate, prin TBI Bank.
Plata în Rate
Descriere produs
Specificatii tehnice
Overview
| Front-USB_Audio | Yes |
|---|---|
| Number of expansion slots | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | |
| Audio output | Yes |
| On/off button | Yes |
| Audio input | Yes |
| Reset button | Yes |
| Tip carcasa | Mid Tower |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Da |
| Form factor | Midi Tower |
| Material | Steel, Tempered glass |
| Anti-dust filter | Yes |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Top fans diameters supported | 120,140 mm |
| Side window | Yes |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| RGB control button | Yes |
| Maximum PSU length | 18 cm |
| Supported motherboard form factors | micro ATX, Mini-ITX |
| Maximum CPU cooler height | 16 cm |
| Front radiator sizes supported | 240 mm |
| Front fans diameters supported | 140 mm |
| Number of front fans supported (max) | 2 |
| Front fans installed | 2x 140 mm |
| Maximum graphics card length | 35 cm |
| Top radiator sizes supported | 240 mm |
| LED controller | No |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX |
| Product colour | Black |
| Width | 210 mm |
| Height | 400 mm |
| Depth | 402.5 mm |
| Producator | LIAN LI |
| Garantie | 12 |
Recenzii
Produse relevante
§ Mikrotik Access Point CAP, MIKROTIK RBCAPGI-5ACD2ND-X; ARM 32bit, CPU:
Stoc epuizat
747,34 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-BL, Blue, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-GD, Gold, 12 digits, 29 keys, dual
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus"""Calculator birou Canon KS-125KB-RG, Rose Gold, 12 digits, 29 keys,
Stoc epuizat
59,98 lei - TVA inclus

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.